دانلود فایل آموزشی "بانک اطلاعات نشریات کشور"

"بانک اطلاعات نشریات کشور"مگیران،در سال  1380 توسط بخش خصوصی راه اندازی  شد. مگیران پایگاهی مرجع است که با هدف اطلاع‌ رسانی و تسهیل دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می‌شود.

در حال حاضر خدمات کامل به نشریات علمی و تخصصی ارایه می‌شود و در مورد مجلات عمومی و نشریات خبری تنها به درج شناسنامه آنها بسنده می‌ شود.

هم اکنون بیش از ۳۰۰۰ عنوان مجله علمی و تخصصی در موضوعات مختلف در این پایگاه گردآوری ‌شده‌اند که اطلاعات، فهرست مندرجات و متن بسیاری از مقالات آنها در دسترس کاربران مگیران است.

بسیاری از خدمات مگیران به صورت رایگان است اما دسترسی به متن مقالات و برخی خدمات تکمیلی با پرداخت حق اشتراک سالانه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

مراکز آموزش عالی، کتابخانه‌ها، ادارات و سازمان‌ها می توانند با پرداخت حق اشتراک سالانه امکان دسترسی آسان همه کاربران شبکه داخلی خود به منابع این پایگاه را فراهم نمایند تا ایشان بدون نیاز به ثبت نام و پرداخت حق اشتراک از منابع این سایت مرجع استفاده کنند.

امکانات جستجو:

جستجوی دقیق در نام و ISSN نشریات،درمطالب مجلات،درمطالب مجلات علمی معتبر،درمطالب روزنامه ها،در نویسندگان مجلات و در نویسندگان روزنامه ها

جستجوی پیشرفته درمطالب مجلات و روزنامه ها

 

نویسندگان و پژوهشگرانی که مقالات آنها در مگیران نمایه شده با ایمیل منتشر شده در مقالات‌ شان در سایت ثبت نام و صفحه رزومه خود را تکمیل می نمایند.

منبع: WWW.magiran.com

گردآورنده : عاطفه عزیزیان

کتابدار مسئول کتابخانه دانشکده بهداشت دامغان

پاییز1399