پرسنل سمت تحصیلات
مهندس جمال منصوری کارشناس مسئول واحد کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار
مهندس امیر شیرخانی کارشناس واحد کارشناسی مهندسی نرم افزار

********************************

معرفی

سیستم‌‏های مدیریت اطلاعاتی و تکنولوژی اطلاعات روز به روز نقش مهم‏‌تری در پیشرفت سازمان‌ها و نهادهای علمی و همچنین کسب و کار شرکت‏‌ها پیدا کرده و جایگاه خود را در رسیدن به اهداف سازمان‌ها تثبیت می‏‌کنند. روند رو به رشد تجارت الکترونیک نیز بر همین موضوع دلالت دارد. با توجه به این نکته، شناخت و پیش‏ بینی حرکت این صنعت در سال‏‌های آینده می‌‏تواند برای سازمان‌ها در جهت تصمیم‏ گیری‏‌های بهتر، مهم‌تر و تأثیرگذار باشد. واحد انفورماتیک دانشکده بهداشت تلاش می‌کند در جهت تحقق این اهداف، بازویی کار آمد و مطمئن برای ریاست محترم، اساتید، کارکنان و دانشجویان باشد.

هدف اصلی این واحد، توسعه بکارگیری فنآوری‌های نوین در عرصه آموزش علوم پزشکی و ترویج فرهنگ بکارگیری آنها توسط اساتید، دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه می‌باشد. این واحد توانسته است با برنامه ریزی و سازماندهی بخش کامپیوتر و نیز ایجاد ارتباط با تمامی واحدهای مجموعه، التزام وجود را خود قوت بخشد.

********************************

امکانات واحد فناوری اطلاعات

سایت کامپیوتر: فضائی به مساحت تقریبی 200 مترمربع مشتمل بر 17 دستگاه کامپیوتر و یک عدد پرینتر که تحت نظارت تصویری دوربین مداربسته می‌باشد.

اتاق سرور: شامل یک عدد رک ایستاده، تجهیزات شبکه کابلی (Switchها، Patch Panelها و یک عدد روتر میکروتیک) و تجهیزات مربوط به فیبر نوری

زیرساخت ارتباطی:

- فیبر نوری که با شبکه کامپیوتری کابلی پرسرعت و وایرلس در همه طبقات ساختمان و فضاهای اداری، آموزشی و آزمایشگاه دائر است، به نحوی که همکاران محترم می‌توانند با استفاده از لپ تاپ /تبلت /گوشی تلفن همراه شخصی خود از شبکه اینترانت و اینترنت دانشگاه استفاده کنند.

- خط دیتای SHDSL که در مواقع مورد نیاز (قطعی فیبر نوری) استفاده می‌شود.