پرسنل سمت تحصیلات
مهندس جمال منصوری کارشناس مسئول واحد کارشناسی مهندسی نرم افزار
مهندس امیر شیرخانی کارشناس واحد کارشناسی مهندسی نرم افزار

********************************

معرفی

سیستم‌‏های مدیریت اطلاعاتی و تکنولوژی اطلاعات روز به روز نقش مهم‏‌تری در پيشرفت سازمان‌ها و نهادهاي علمي و همچنين کسب و کار شرکت‏‌ها پیدا کرده و جایگاه خود را در رسيدن به اهداف سازمان‌ها تثبیت می‏‌کنند. روند رو به رشد تجارت الکترونیک نیز بر همین موضوع دلالت دارد. با توجه به این نکته، شناخت و پیش‏ بینی حرکت این صنعت در سال‏‌های آینده می‌‏تواند برای سازمان‌ها در جهت تصمیم‏ گیری‏‌های بهتر، مهم‌تر و تأثیرگذار باشد. واحد انفورماتيك دانشکده بهداشت تلاش می‌کند در جهت تحقق این اهداف، بازويي كار آمد و مطمئن براي رياست محترم، اساتيد، كاركنان و دانشجويان باشد.

هدف اصلي اين واحد، توسعه بكارگيري فنآوري‌هاي نوين در عرصه آموزش علوم پزشكي و ترويج فرهنگ بكارگيري آنها توسط اساتيد، دانشجويان و پژوهشگران دانشگاه مي‌باشد. اين واحد توانسته است با برنامه ريزي و سازماندهي بخش كامپيوتر و نيز ايجاد ارتباط با تمامي واحدهاي مجموعه، التزام وجود را خود قوت بخشد.

********************************

امکانات واحد فناوری اطلاعات

سایت کامپیوتر: فضائی به مساحت تقریبی 200 مترمربع مشتمل بر 17 دستگاه کامپیوتر و یک عدد پرینتر که تحت نظارت تصویری دوربین مداربسته می‌باشد.

اتاق سرور: شامل یک عدد رک ایستاده، تجهیزات شبکه کابلی (Switchها، Patch Panelها و یک عدد روتر میکروتیک) و تجهیزات مربوط به فیبر نوری

زیرساخت ارتباطی:

- فیبر نوری که با شبکه کامپیوتری کابلی پرسرعت و وایرلس در همه طبقات ساختمان و فضاهای اداری، آموزشی و آزمایشگاه دائر است، به نحوی که همكاران محترم مي‌توانند با استفاده از لپ تاپ /تبلت /گوشی تلفن همراه شخصي خود از شبكه اينترانت و اینترنت دانشگاه استفاده كنند.

- خط دیتای SHDSL که در مواقع مورد نیاز (قطعی فیبر نوری) استفاده می‌شود.