راهنمای پرسش از کتابدار

دریافت فایل بصورت PDF

در بخش پرسش و پاسخ، پرسش‌های کاربران در مورد صفحات کاربری سیستم و در قالب گروه‌های موضوعی مشخص، مطرح و پس از بررسی و پاسخ در صورت تایید مسئول آن بخش، نمایش داده می‌شود. کاربر با مراجعه به این بخش به سهولت می‌تواند به گروه موضوعی مورد نظر خود مراجعه نموده و پرسش‌های رایج را مشاهده نماید و یا با جستجو در سطح پرسش‌های موجود، پاسخ خود را دریافت نماید. در صورت عدم وجود پرسش مورد نظر در بخش پرسش و پاسخ، می‌توانید پرسش خود را با انتخاب گزینه "پرسش از کتابدار" مطرح نمایید.

روی منوی پرسش و پاسخ موجود در نوار ابزار بالای صفحه، کلیک کرده و گزینه "پرسش از کتابدار" را انتخاب نمایید. پس از بررسی، پاسخ‌دهی و تائید مسئول پرسش و پاسخ، پاسخ پرسش به پست الکترونیکی ارسال می‌گردد و درصورت نیاز نیز در بخش پرسش و پاسخ نمایش داده می‌شود.

برای ایجاد پرسش، پس از ورود به صفحه "پرسش از کتابدار"، در قسمت اطلاعات پرسشگر، پست الکترونیکی خود و تکرار آن را وارد نمایید. سپس در بخش اطلاعات پرسش، پرسش مورد نظر و گروه موضوعی مرتبط با پرسش را انتخاب کرده، روی کلید "تایید" کلیک کنید. لازم به ذکر است که اطلاعات پرسشگر( پست الکترونیکی و تکرار آن ) فقط به کاربرانی که شناسه کاربری دریافت نکرده یا عضو سیستم نیستند نمایش داده می‌شود.

 

 

 

با کلیک روی کلید "تایید"، اطلاعات، وضعیت پرسش و شماره پیگیری نمایش داده می‌شود، همچنین شماره پیگیری پرسش، از طریق پست الکترونیکی نیز برای شما ارسال می‌گردد.

 

پیگیری پرسش

در صورتی‌که پرسش(هایی) از جانب شما مطرح شده باشد، می‌توانید با انتخاب کلید پیگیری پرسش، آخرین وضعیت پرسش(های) خود را پیگیری و مشاهده نمایید. به این منظور در صفحه پرسش و پاسخ، روی گزینه "پیگیری پرسش" کلیک کنید.

 

 

در صفحه "پیگیری پرسش"، پس از ورود پست الکترونیکی و شماره پیگیری مورد نظر، روی کلید "تایید" کلیک نمایید.  لازم به ذکر است که پست الکترونیکی فقط از کاربرانی که شناسه کاربری دریافت نکرده یا عضو سیستم نمی‌باشند پرسیده می‌شود. 

پس از وارد نمودن شماره پیگیری و تایید آن، اطلاعات و وضعیت پرسش نمایش داده می‌شود.

وضعیت "در حال بررسی" زمانی مشاهده می‌شود که مدیر فقط پاسخ را نوشته ولی آن را تایید و ارسال نکرده است.

وضعیت "پاسخ داده شده" زمانی مشاهده می‌شود که پرسش مطرح شده، توسط مدیر، تایید و ایمیل آن ارسال شده باشد.

 

 

(آخرین به روز رسانی : 8 شهریور 1402)